سیاست حریم خصوصی

سایت اشتراک دات نت برای مدیریت از سیستم وردپرس استفاده میکند.

این سیستم تولید محتوا یکی از ایمن ترین ها در زمینه ی حفظ حریم خصوصی کاربران میباشد. بنابراین هیچ نگرانی از بابت اطلاعاتی که در سایت وارد میکنید نباشد. همچنین سایت اشتراک دات نت دارای گواهی SSL می باشد ؛ که به معنی ایمن بودن دامنه میباشد.

معرفی ما …

همیشه کمبود سایتی مرجع، برای اشتراک گذاری فایل های درسی و دانشگاهی احساس می شد. از این بابت تصمیم به راه اندازی سایت اشتراک دات نت در زمستان ۱۴۰۰ گرفتیم. شما در این سایت به راحتی می توانید به فایل های مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. کافیست در قسمت جستجوی بالای سایت، موضوعی را که می خواهید جستجو کنید.

اغلب فایل های قرار گرفته در سایت اشتراک دات نت توسط افراد مختلف جمع آوری و به اشتراک گذاشته شده است. بنابراین رایگان یا پولی بودن فایل ها ارتباطی با مدیریت سایت ندارد. همچنین امکان کسب درآمد شما هم از طریق به اشتراک گذاری و فروش فایل وجود دارد. کافیست به قسمت بالای سایت رفته و روی دکمه ی ثبت نام کلیک کنید. پس از ثبت نام درخواست فروشندگی دهید.

تمام حقوق فایل های به اشتراک گذاشته شده مربوط به سایت اشتراک دات نت میباشد. هرگونه سوء استفاده و کپی برداری شرعاً حرام بوده و قانوناً قابل پیگیریست.

آدرس سایت ما : www.eshterak.net

تماس با ما …

برای تماس با ما میتوانید از آدرس شبکه های اجتماعی ما که در سایت قرار دارند استفاده کنید.

ایمیل ما : Info@eshterak.net

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

همانطور که بالاتر اشاره شد ما از وردپرس استفاده میکنیم. این سیستم تولید محتوا هم داده هایی مشخص را از کاربران جمع آوری میکند. مثل نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، شماره موبایل و … این داده ها توسط سیستم تولید محتوای وردپرس با امنیت بالایی نگه داری میشوند و هیچکس اجازه ی دسترسی به آن را ندارد. این داده ها برای تعامل بیشتر سایت با کاربران جمع آوری میشوند. داده ها توسط فرم ها جمع آوری میشوند که پایین تر به طور کلی آنرا توضیح داده ایم.

دیدگاه‌ها

در این بخش : نام ، نام خانوادگی ، ایمیل جمع آوری میشوند.

فرم‌های تماس

در این بخش : نام ، نام خانوادگی ، ایمیل جمع آوری میشوند.