رفع مسئولیت

همیشه کمبود سایتی مرجع، برای اشتراک گذاری فایل های درسی و دانشگاهی احساس می شد. از این بابت تصمیم به راه اندازی سایت اشتراک دات نت در زمستان ۱۴۰۰ گرفتیم. شما در این سایت به راحتی می توانید به فایل های مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. کافیست در قسمت جستجوی بالای سایت، موضوعی را که می خواهید جستجو کنید.

اغلب فایل های قرار گرفته در سایت اشتراک دات نت توسط افراد مختلف جمع آوری و به اشتراک گذاشته شده است. بنابراین رایگان یا پولی بودن فایل ها ارتباطی با مدیریت سایت ندارد. محتوای همه ی فایل ها قبل از اشتراک گذاری بر رو سایت اشتراک دات نت تماماً بررسی میشوند و مغایرتی با قوانین جمهوری اسلامی ایران ندارند.

همچنین امکان کسب درآمد شما هم از طریق به اشتراک گذاری و فروش فایل وجود دارد. کافیست به قسمت بالای سایت رفته و روی دکمه ی ثبت نام کلیک کنید. پس از ثبت نام درخواست فروشندگی دهید.

تمام حقوق فایل های به اشتراک گذاشته شده مربوط به سایت اشتراک دات نت میباشد. هرگونه سوء استفاده و کپی برداری شرعاً حرام بوده و قانوناً قابل پیگیریست. تمام فعالیت های سایت اشتراک فایل (اشتراک دات نت) مطابق با قوانین کشورمان ایران است.